Gold partner
6
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
2
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8998
Последний визит на сайт
4 дня назад

Города
Продает

Продажа квартир (2)

  • 175 000 $
    1 190 $/м²

    Вышгородская ул., 45-Б/4

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Відеотур Ветряные Горы ЖК Паркове місто
    3 комнаты
    147 / 54 / 13 м²
    этаж 14 из 14
    2011 год постройки
    сегодня
    Добрий день! Продаємо ПЕНТХАУС, 3-кімнатну квартиру, з чистою юридичною історією, комфортним плануванням та унікальною терасою! ! Продаж БЕЗ КОМІСІЇ ! Опис та фотографії відповідають дійсності! ПРО КВАРТИРУ: • Загальна площа: 147,1 м² • Поверх: 14 / 14 • Формат: дворівнева квартира + окрема власна тераса 141 м² !!! Перший рівень - комфортний простір для щоденного життя, з логічним зонуванням і великою кількістю світла: - вхідна зона / коридор - гостьовий санвузол - простора кухня-вітальня 41,8 м² - лоджія з видом у внутрішній двір - master bedroom з окремим передпокоєм та великою ванною кімнатою Другий рівень: - окрема кімната з безліччю призначень (кабінет / лаунж / ігрова / тощо) -...
    Риелтор
  • 121 999 $
    1 544 $/м²

    Очаковская ул., 10

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Чоколовка
    3 комнаты
    79 / 52 / 14 м²
    этаж 4 из 4
    1958 год постройки
    сегодня
    Добрий день! Продаємо простору, 3-кімнатну квартиру, з чистою юридичною історією (право власності від 2018 року), комфортним плануванням, каміном та автономним опаленням! ! Продаж БЕЗ КОМІСІЇ ! Опис та фотографії відповідають дійсності! ПРО КВАРТИРУ: • Загальна площа: 76,4 м² + балкон 2.6 м2 • Поверх: 4 / 4 • Формат: 3 кімнатна квартира з двома окремими спальнями, просторою вітальнею з КАМІНОМ (на дровах) та балконом!!! Комфортний простір для щоденного життя, з логічним зонуванням і великою кількістю світла та високими стелями: - вітальня з каміном та балконом - санвузол з джакузі - master bedroom з окремою гардеробною кімнатою - друга спальня - функціональна кухня з вбудованою тех...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность